Zamknij

Było ślisko. Mercedes wpadł w pole

14:19, 11.12.2019 | L.Z
REKLAMA
Skomentuj

Jak informuje „Tygodnik” funkcjonariusz policji Adam Wochna, kierujący autem 59-letni mieszkaniec powiatu chełmińskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i zjechał na pole zaliczając wywrotkę. 

Oprócz kierowcy samochodem podróżowało dwóch pasażerów, także mieszkańców powiatu chełmińskiego. Wspomnianym osobom nic się nie stało. Kierowca z ogólnymi potłuczeniami został przewieziony na obserwacje do chojnickiego szpitala. 
Na miejscu zdarzenia były też dwa zastępy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tucholi. 

Służby - staż (PSP Tuchola, OSP Gostycyn i OSP Pruszcz) i policja były też na miejscu kolejnego, porannego zdarzenia drogowego w Gostycynie. Na drodze wojewódzkiej 237 za stacją paliw jadąc w kierunku Tucholi samochód osobowy renault scenic wpadł w poślizg. Przyczyną zdarzenia podobnie jak w Żalnie było nie dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Osoba kierująca, która opuściła auto doznała lekkich potłuczeń.   

Kraksę odnotowano również dzień wcześniej (10.12 w godzinach wieczornych), w Żalnie w okolicach restauracji „Na Rozdrożu” doszło do stłuczki dwóch aut osobowych. Jak tłumaczy zastępca komendanta powiatowego PSP w Tucholi Arkadiusz Kroll osobom, które podróżowały samochodami nic się nie stało. Na miejscu byli strażacy z PSP Tuchola oraz OSP Żalno. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

www.eu-transport.plwww.eu-transport.pl

0 0

Dobrze, że żadna osoba nie ucierpiała w tym wypadku. 10:45, 16.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone